کارت ویزیت :
کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رساء ، وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما . کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی شود . اما شاید بتوان گفت به دلیل اینکه اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیت می باشد و از آنجاکه برخورد اول همیشه مهم و تاثیرگذار خواهد بود ، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را بر عهده خواهد داشت .

تراکت :
نوعی تبلیغات تکثیری است با عمری کوتاه ، جهت بیان خبر و یا آگاهی دادن یک موضوع در « مدت زمان معلوم » با بیانی مستقیم ، جهت معرفی و ترغیب مخاطب برای استفاده از خدمات و اقلام مورد نظر ، به صورتی که خبر و آگهی درج شده بر روی تراکت ، نوید از یک تحویل ، خبر مهم و یا یک جهش در فعالیت را دارا میباشد .

بروشور :
بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول ، فواید و عملکرد های احتمالی آن ، نحوه مصرف ، قیمت آن ، تنوع رنگی و ... در مجموع اطلاعاتی است که برای مصرف کننده مفید است و برای انتخاب محصول توسط مصرف کننده در آن درج میگردد .

پوستر
پوستر تلفیقی است از هنر گرافیک و هنر تبلیغات ، هرچند که این دو در موازات و کنار هم ، همواره حرکت نموده ان و مکمل یکدیگر هستند . پوسترها طراحی های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات ، طراحی و منتشر می شوند . در تعریف جزئی تر ، پوسترها برای اطلاع رسانی مطلب ، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می شود و چون در زمان و مکان خاصی و برای مقصود خاصی در همان زمان و مکان طراحی می شود ، اثر گذرا و ناماندگاریست . مخاطبان پوستر ها عامه مردم هستند و هر پوستر طیف و گستره فراوانی از جمعیت را مخاطب قرار می دهد .

ست اداری
به مجموعه از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک کمپانی یا سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی ، استفاده می گردد ، اوراق اداری می گویند . از آنجاکه به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هرچه بیشتر آن سازمان یا برند ، بهتر است این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با طراحی و چاپ گردند .
ست اداری مناسب یک سرمایه گذاری مطمئن در امر بازاریابی می باشد . لذا اطمینان حاصل کنید که ست اداری شما با طراحی زیبا و کاغذ مناسب چاپ می شود . داشتن ست اداری با ظاهری منسجم و زیبا ، هویت شرکت شما را در ذهن مشتریان و دوستانتان ثبات می بخشد .

سربرگ :
سربرگ ها همان کاغذهایی هستند که برای نگارش نامه های رسمی و سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند .

پاکت :
فرم های پاکت شامل پاکت نامه ( ملخی ) ، A5.A4.A3 و پاکت CD و انواع فولدر ها می باشد . که در تیراژ ها و جنس های مختلف عرضه می شود .
 
تمامی این خدمات به صورت چاپ افست و چاپ دیجیتال در طراحی و چاپ جواد عرضه میگردد .


                                                           
طبقه بندی: آشنایی با امور چاپی،

دوشنبه 7 فروردین 1396 | 06:15 ب.ظ | جواد جواد | نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات